O MNIE

Kim jestem?


Jestem mamą, żoną i kreatywną osobą, która lubi tworzyć dla siebie i dla innych. Kocham sztukę, w szczególności rzeźbę. Z wykształcenia jestem również nauczycielem sztuki, który uwielbia uczyć i dzielić się swoją wiedzą z innymi.

autoportrety, żywica 

Jaka jest historia nazwy mojego bloga?


Blog nie zawsze wyglądał tak samo, przeszedł on swoją drogę od Naszej Przygody z BLW do Naszej przygody DIY. O tematyce BLW (Bobas Lubi Wybór) zaczęłam pisać wraz z rozpoczęcie stosowania tej metody u Kai-a. Było to z potrzeby robienia czegoś i dzielenia się tym z innymi, nie zastanawiałam się co będzie za rok i ile można pisać o tej metodzie i jedzeniu :-) {Linki do postów o ciągle mi bliskiej tematyce BLW znajdziecie w zakładce RODZICE}. Z czasem, mimo woli zaczęły pojawiać się posty o szyciu, życiu, szydełkowaniu, DIY, czy pasji jaką jest fotografia. Wtedy nazwa kompletnie nie pokrywała się z tym co robię. Nie chciałam porzucić bloga i stworzyć następnego, była by to decyzja zbyt drastyczna, więc zdecydowałam się na mały zabieg. Wykupiłam domenę Nasza Przygoda DIY, a pod jej przykrywką siedzi ciągle stara nazwa, co bywa czasami uciążliwe :-).

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak poruszać się po moim blogu i co na nim znajdziesz zapraszam do zakładki Nowy Czytelnik, a jak ciągle masz jakieś pytania to napisz do mnie.Dlaczego bloguję?

Zacznę od tego co napisałam w zakładce Nowy Czytelnik.
Jest to blog, gdzie zderzają się kreatywność i pasja. Pasja do tworzenia pięknych rzeczy, przede wszystkim z myślą o dzieciach i dla dzieci. Do stworzenia bloga zainspirował mnie, nie kto inny jak mój syn. Ponownie obudził we mnie kreatywność, a przede wszystkim chęć dzielenia się nią z innymi.

Po krótkim czasie pisania bloga odkryłam, że to co robię może się podobać, całkiem sporej grupie ludzi , a wraz z Waszymi cudownymi komentarzami rósł apetyt i chciałam robić więcej i więcej .... Człowiek od miłych słów może się uzależnić :-). Jedyne co, a raczej kto, potrafi mnie zwolnić w blogowaniu to moja rodzina. Najgorsze jest to, że pomysłów coraz więcej, a czas się nie wydłuża, a szkoda.

Podsumowując, bloguje bo lubię, sprawia mi to ogromną przyjemność, jestem od tego uzależniona. Jest to świetny sposób, żeby pokazać to co się robi, również te rzeczy, które sprzedaje.  Można sprawiać radość innym, a przy okazji sobie. Bo nic nie jest tak mobilizujące jak pozytywne reakcje czytelników.

Jaka jestem?

morze , dziecko

10 rzeczy, które lubię.

1.  Lubię szum morza, który mnie inspiruje i uspakaja. Mimo, że wychowałam się daleko od niego to teraz najczęściej mieszkam w jego pobliżu.
2.  Nie sposób pominąć, ale lubię spędzać czas z rodziną.
3.  Lubię tworzyć -rzeźbić, malować, rysować czy fotografować.
4.  Lubię się wyspać.
5.  Lubię wypić kawę o poranku przeglądając blogi.
6.  Lubię szydełkować co mnie bardzo uspakaja, choć nie bardzo mi jeszcze wychodzić  ogladanie przy tym TV
7.  Lubię się odmóżdżyć przy serialach.
8.  Lubię uczyć dzieci i dorosłych, marzy mi sie pracownia ceramiczna gdzie mogłabym to robić
9.  Lubię się uczyć nowych rzeczy.
10. Lubię Uwielbiam swoje życie.

Dziesięć to tak naprawdę niewiele miejsca na rzeczy, które lubię. Z rzeczami, które nie znoszę będzie trudniej, bo o nich raczej nie myślę.

bałagan, dziecko, zabawa

 10 rzeczy, których nie znoszę.

1. Nie znoszę lubię zimnej kawy, a często pije.
2. Nie znoszę lubię bałaganu, a prawie zawsze go mam - dzięki Kai ♥ :-)
3. Nie znoszę zawistnych ludzi, choć im współczuję.
4. Nie znoszę siebie krzyczącej.
5. Nie znoszę jak ktoś zaśmieca świat.
6. Nie znoszę tego co złego dzieję się na świecie, a ja nie mogę nic zrobić.
7. Nie znoszę lubię mojego braku organizacji. Pracuję nad tym :-)
8. Nie znoszę uczucia nie znosić i na tym skończę.


Więcej o mnie mogą powiedzieć Ci moje blogi

Zapraszam 
Masz pytanie napisz do mnie
j.pabel.g@gmail.com


SHARE:

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

© Nasza Przygoda DIY | kreatywny blog dla dzieci i rodziców. All rights reserved.
Blogger Templates by pipdig