NOWY CZYTELNIK?

 Witam na Moim Blogu!


 Nazywam się Joanna i jestem autorką bloga NASZA PRZYGODA DIY. Jest to blog gdzie zderzają się kreatywność i pasja. Pasja do tworzenia pięknych rzeczy, przede wszystkim z myślą o dzieciach i dla dzieci. Do stworzenia bloga zainspirował mnie, nie kto inny jak mój syn. Ponownie obudził we mnie kreatywność, a przede wszystkim chęć dzielenia się nią z innymi.

Blog nie zawsze wyglądał tak samo, przeszedł on swoją drogę od Naszej Przygody z BLW do Naszej przygody DIY. Linki do postów o ciągle mi bliskiej tematyce BLW (Bobas Lubi Wybór) znajdziecie w zakładce RODZICE).

Posty na blogu ukazują się do 5 razy w tygodniu, co po części związane jest z moim BUSY BOY. A związane są z następującymi kategoriami:W zakładce DZIECI znajdziecie różnego rodzaju DIY dla dzieci. Zadania plastyczne, o ile było to możliwe, podzielone są na grupy wiekowe, ale nie oznacza to, że młodsze, czy starsze dziecko nie mogłoby sobie z tym poradzić. Zawsze przecież są rodzice :-)

I tak na przykład znajdziesz tu:


Zakładka RODZICE to miejsce gdzie znajdziecie linki do postów zarówno do DIY, SZYCIA, czy SZYDEŁKOWANIA, które zainspirują, tym razem Was Rodziców, do stworzenia czegoś własnoręcznie dla Waszych Pociech. Może będzie to Strój na karnawał, a może Podusia dla Waszego dziecka. Znajdziesz tu też trochę naszego życia, design-u, mojej twórczości, recenzji, czy pomoce do zabawy w formię tablic do ściągnięcia.
Zakładka ZABAWA. Tu znajdziesz inspirację, jak spędzać czas z dzieckiem w pogodę i nie pogodę. To dział, który jest dość nowy na blogu, ale mam nadzieję, że szybko będzie się rozrastał.  

NAUKA to miejsce gdzie pokazuję, jak przez zabawę można poznawać świat nauki i sztuki. Dziedziny jak przyroda, język czy matematyka nie muszą być udręką dla naszego dziecka. My jako rodzice możemy poprzez zabawę wskazać mu drogę, jak poznawać świat z uśmiechem na twarzy.
MAMARAZZI to miejsce poświęcone fotografii, a raczej mojej miłości do niej, jako amatora-fotografa. Znajdziecie tu linki do naszych sesji zdjęciowych, jak i innych tematów związanych z fotografią.
KUCHNIA, ta zakładka jest najstarsza na moim blogu. Posty sięgają początków mojego blogowania, który był poświęconych metodzie BLW.  Dla tych co nie wiedzą czym jest BLW to odsyłam tu, gdzie znajdziecie moje posty na ten temat. Większość potraw przygotowuję z myślą o moim dziecku, staram się, żeby była to kuchnia zdrowa i wartościowa, mam nadzieję, że mi się udaję. Mimo, że robię dużo, żeby moja rodzina jadła zdrowo to nie rezygnuję ze słodkości ;-)
 TEMATY to miejsce, w którym staram się dzielić posty tematycznie, co może ułatwia szukanie np. postów związanych z Bożym Narodzeniem, Wielkanocą, porami roku czy karnawałem.Znajdziesz mnie w następujących Social Media


Dziękuję za odwiedzenie Bloga Nasza Przygoda DIY i Zapraszam ponownie.

Joanna Pabel-G 
SHARE:

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

© Nasza Przygoda DIY | kreatywny blog dla dzieci i rodziców. All rights reserved.
Blogger Templates by pipdig