wtorek, 25 kwietnia 2017

DZNW #8 {drewno}

Pomimo pewnych dużych zmian w naszym życiu. Przeprowadzka do nowego miasta, gdzie nie znamy kompletnie nikogo. Pożerająca czas biurokracja związana z taką przeprowadzką i masa różnych zaległości. Tym razem postanowiliśmy nie zawalić warsztatu, gdyż drewno kochamy miłością bezwarunkową ;-)


Nasze nowe miejsce zamieszkania to wciąż malownicze tereny i nadal nasza ukochana , choć czasem złośliwa jeżeli chodzi o pogodę Szkocja. Tym razem mamy na wyciągnięcie dłoni jezioro jak i morzę i teren górzysty.


Miało powstać więcej takich cudów, ale jak to w życiu bywa, jak chcemy to na ostatnią chwilę nic nie znajdziemy. Aż trudno w to uwierzyć, ale na naszym terenie morze północne wyrzuciło jedną dechę ;-). Ja nie potrzebowałam to różne cuda znajdowaliśmy , a tu cisza, ale nic - Kai znalazł kawałek dechy.
 Do stworzenia naszego statku wykorzystaliśmy:
"dar morza"
klej
skrawek materiału
nożyczki
włóczkę
patyczki
farby

 włóczka sprawdziła się jako woda.

statek pomalowany osobiście przez Neria.

Dziecko na warsztat Namaluj mi Latorośle Borsuczkowo Nasza szkoła domowa I&K w domowym zaciszu Kidsandu Animart - animacje z twojej bajki Tymoszko Dzwoneczkowa Karolowa mama Co robi Robcio Dzika Jabłoń Gugusiowo Cały świat Karli Elena po polsku WorldSchool Explorers Igranie z Tosią Świat Tomskiego Ina i Sewa On ona i dzieciaki Czytoczary Kreatywnie z dzieciakami Kreatywna dżungla Mama Aga sztuka i dzieciaki Więc bawmy się My home and heart Myshowelove Słowo mamy Kusiatka Zakręcony Belfer Kreatywna mama Kreatywnym Okiem Pomysłowe Smyki Kreatywnie w domu Kinderki
SHARE:

3 komentarze

 1. Urocza łódeczka. Moja trzylatka dziś była zbyt zafascynowana cięciem wszystkiego zamiast tworzeniem, ale mam nadzieję, że z czasem i na to przyjdzie pora. W pięknym miejscu mieszkacie. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję i pozdrawiam. U nas też z tym tworzeniem bywa. Z reguły zainteresowania wystarcza na 10-15 minut. Największe zaangażowanie 5 minut przed snem.

   Usuń
 2. Hello!! I'am glad to read the whole content of this blog and am very excited.Thank you.
  ตารางคะแนนพรีเมียร์ลีก

  OdpowiedzUsuń

© Nasza Przygoda DIY | kreatywny blog dla dzieci i rodziców. All rights reserved.
Blogger Templates by pipdig