środa, 11 lutego 2015

Pamiątki - Organizacja rzeczy dziecka


Przeglądam blogi innych mam i nie mogę wyjść z podziwu - pełna organizacja, a ja ze wszystkim w szarej dupie. Próbuję robić plany, organizery i nic, jak panował chaos, tak panuję. Jednak nie myślcie, że kompletnie nic nie udaję mi się zrobić. Owszem daje radę, tylko tempo porażająco wolne i mało zadowalające domowników ze mną na czele.

Wyobraźcie sobie, że mój syn Kai za niecałe trzy miesiące kończy trzy lata, a ja mam wywołane jego zdjęcia zaledwie do trzeciego miesiąca. Staram się to ogarnąć, ale tak średnio mi wychodzi. Chcę zdążyć do końca lutego heheheheheh

TKMax udało mi się kupić dwa pudełka, w których spoczną pamiątki Kai, jakieś pamiętniczki takie tam sentymentalne dupsy. Pudełka w klimacie odnawianego pokoju Kai, który de-facto też powinnam skończyć do końca lutego, ale raczej nie możliwe. To jednak nie oznacza, że w Kai pokoju panuję chaos. To mimo wszystko najbardziej zorganizowany pokój.


Szafa w Kai-a pokoju już odnowiona, fotki zrobione, tylko muszę napisać notkę. Wyszła całkiem nieźle i syn zadowolony, a to najważniejsze.
A Wy jak to wszystko ogarniacie, macie jakieś łatwe mobilizujące sposoby na zorganizowanie kobiety w 34 tygodniu ciąży, która dwa i pół dni w tygodniu spędza w szkole?
 
Poza pudełkami widać szafę z Kai-a pokoju.SHARE:

4 komentarze

 1. O szafa- mapa! Bardzo fajnie wygląda. Ja też zawsze, jak chcę coś ogarnąć, robię to dużo później niż planowałam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzięki, cieszę się , że to nie tylko mój problem

   Usuń
 2. Pomysł z pudelkami w pokoju dziecka..kupuję!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Pomysł z pudelkami w pokoju dziecka..kupuję!!

  OdpowiedzUsuń

© Nasza Przygoda DIY | kreatywny blog dla dzieci i rodziców. All rights reserved.
Blogger Templates by pipdig