piątek, 13 lutego 2015

Pokój dziecka #4 Odnowiona szafa - mapa i tablica

  Kolejna część Kai-owego pokoju oddana do użytku. Jest to szafa, o której wspominałam już parę tygodni temu. W każdy weekend odgrażałam się, że w końcu ją skończę i udało się. Czasu coraz mniej, zaczynam wątpić, że pokój będzie gotowy do końca lutego. Nie oznacza to, że Kai nie ma pokoju. Da się  bawić w tym odnawianym. Jedynym problemem są meble na książki i zabawki, których jeszcze nie ma, a książki i zabawki są, albo pod łóżkiem, albo się gdzieś walają. Pomysł na mebelki jest i nic innego tam nie wstawię - to postanowione. Koniec z meblami, które mi się nie podobają. Nie dam sobie wcisnąć :-).

  Front szafy okleiłam mapą, taką samą, którą wcześniej widzieliście na ścianie nad łóżkiem Kai-a. Zastanawiała się dlaczego ta mapa jest tak tania (około 30 zł), a w innych sklepach potrafi kosztować 2-3 razy więcej - w końcu znalazłam przyczynę - błędy w flagach, były tam państwa, które np. już się rozpadły. 
Pojawiły się małe problemy z przyklejaniem mapy, pomimo stosowania się do wszystkich zasad klejenia papierowych tapet, powstały pęcherze, papier tak średnio się poddawał klejowi.  Aby zamaskować łączenia kawałków map wycięłam z filcu lokomotywy z wagonikami.
Jeden bok szafy pomalowałam farbą magnetyczno - kredowa (mąż pomalował).
Na koniec girlanda z pomponikami, deseczka, żeby wykładziną nie pobrudziła się za szybko i gotowe.

Jak Wam się podoba? SHARE:

Brak komentarzy

Prześlij komentarz

© Nasza Przygoda DIY | kreatywny blog dla dzieci i rodziców. All rights reserved.
Blogger Templates by pipdig