środa, 19 listopada 2014

Pokój dziecka - Mapa


Do zrobienia pokoju Kai-a przymierzam się od bardzo dawna. Strasznie podobają mi się pokoje w czarno-białe, ale jakoś nie widzę w nim mojego ciekawego świata ruchliwego dzieciaka. Pierwsza myśl, która mi przyszła do głowy to podróże, a jak podróże to dość popularny ostatnio motyw map.

Nie tylko mnie zainspirował ten motyw, ale również co nieco inspiracji znajdziecie na blogach ŻIŻI...A PEEK INTO MY CRAZY WORLD  i  My Little Madness, najwidoczniej tak mają kreatywne mamy na emigracji.

Jakiś czas temu powstała lampka nocna z tym motywem, miałam wrzucić uproszczonego tutka, ale Kai nadmiernie używał lampki i ją potłukł { jak coś wymyśle na podstawę to na pewną  pokaże}. Następnie były wakacje, później brak energii i tak nic nie zrobiłam, choć większość materiałów czeka. Dziś mnie natchnęło i postanowiłam się skupić na małych rzeczach. Przykleiłam mapę na ścianę, a Kai na to - "WOW mamuś !"  i chcę mi się więcej :-)

Słodkich snów...

Joanna


SHARE:

8 komentarzy

 1. nim się obejrzysz, a całą geografię będzie miał w małym paluszku:) świetny pomysł:)

  OdpowiedzUsuń
 2. fajny pomysł, u Majki nie ma szans na to, bo róż się szykuje w przyszłym roku jak nic albo mnie wykończy pytaniami -Mamo a podoba Ci się ten GREEN?.... może z Olim pójdzie łatwiej :)
  Chłopcom chyba nie zależy na kolorach i dobrze!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mój Kai na razie robi na nowe rzeczy wow, po czym zapytany czy chcę - odpowiada stanowczo - NIE

   Usuń
 3. :) nasza mapa jeszcze czeka jak i cały pokój, bo Młody na razie nievma zamiaru ruszać się z naszej sypialni;) na razie jego pokój jest pokojem gościnnym, a ja mam czas żeby zbierać rzeczy:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nasz wędruje w nocy do nas, ale mam nadzieję , że w końcu zakocha się w swoim pokoju :-)

   Usuń

© Nasza Przygoda DIY | kreatywny blog dla dzieci i rodziców. All rights reserved.
Blogger Templates by pipdig