piątek, 15 sierpnia 2014

Kreatywne Wakacje z dzieciakami - Okrągłe

 U nas najbardziej "okrągła" jest piłka. Kai ją uwielbia . Aktualnie otrzymała od niego nazwę "tał", choć mówił już na nią z ładnym akcentem ball. Pewnego dnia ubzdurał sobie i zaczął mówić "tał". Doszliśmy do wniosku , że nowe słowo powstało od TAM jest piłka i BALL. W końcu mało istotne , ale uwielbia piłkę i świetnie sobie radzi z kopaniem i podawaniem.


Więc jak jest tylko pogoda to korzystamy i idziemy grać w piłkę. Staramy się nie grać w domu, choć nie powiem, czasami jestem nie konsekwentna i pozwalam ( pewnie ta niekonsekwencja odbiję się na mnie jak tylko Kai podrośnie - ale jak tak leje przez parę dni to wymiękam - macie podobnie?)


W Szkocji od wtorku zaczyna się szkoła. Kai do przedszkola pewnie pójdzie już od września. Mam nadzieję, że szybko się za klimatyzuję, a póki co korzystajmy z ostatnich tygodni wakacji i spędzajmy je na dworze.

W temacie "Okrągłym" również na blogWszystkie odcienie macierzyństwa. Koniecznie zajrzyjcie, a tu taki mały przedsmak tego co można zobaczyć na blogu Eweliny.
Joanna


SHARE:

1 komentarz

© Nasza Przygoda DIY | kreatywny blog dla dzieci i rodziców. All rights reserved.
Blogger Templates by pipdig