piątek, 25 lipca 2014

Stemple z rolek po papierze toaletowym - Kreatywne wakacje.

Kolejny tydzień z Kreatywnymi Wakacjami 

Dzisiejszy temat to Hand-Made

My dalej w rolkowym temacie. Tym razem bardzo łatwe do wykonania stemple. Można nimi zdobić tkaniny, papier, w który zapakujemy prezent. Możliwości jest tysiące.

 Co potrzebujemy? Tym razem naprawdę niewiele, czyli jak mamy rolkę po papierze, farby i papier, to możemy zacząć zabawę. Można np. wykonać proste figury geometryczne jak kwadrat, prostokąt, trójkąt, czy koło i wzbogacić zabawę o walory edukacyjnie z tego zakresu. Możliwości jak zawsze jest wiele, wszystko zależy od wieku dziecka i naszych chęci.


Dziś nie ma zdjęciach Kai-a, bo miał dziś bardzo aktywny dzień i najzwyczajniej w świeci chłopak mi zasnął :-)


Moje dzisiejsze zmierzenie z tematem nie jest tak imponujące jak Rumianka. Jej chłopaki to dopiero wykonali Hand-Made jestem pod wrażeniem umiejętności 4 i 6 latka. Jak oni szyją! Koniecznie musicie to zobaczyć na blogu Rumiankowo.

 Jeśli szukacie bardzo praktycznego Hand-Made to zapraszam na blog Krzątającej. Znajdziecie tam jak wykonać praktyczne pudełko na kredki.


Zapraszam
SHARE:

5 komentarzy

 1. Rolki po papierze toaletowym są rewelacyjne i wyzwalają kreatywność :) Piękne Wasze stemple :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Stempelki świetne, kotek wymiata:) a taką ostemplowaną kartkę z przyjemnością nawet zamknęłabym w ramkach i powiesiła na ścianie - super!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. coś jest w takich prostych stemplach :-)

   Usuń
 3. In the event you are being assured round the clock Customer Support and life long replacement then don’t think again any time you Buy facebook reviews from a service agency. buy facebook 5 star review

  OdpowiedzUsuń

© Nasza Przygoda DIY | kreatywny blog dla dzieci i rodziców. All rights reserved.
Blogger Templates by pipdig