poniedziałek, 3 marca 2014

Papierowe serwetki z Minionkami - DIY

Czasu coraz mniej. Tym razem coś, żeby zapełnić Minionkowymi motywami stół.

Miniony to całkiem wdzięczne postacie do rysowania. Nie trzeba się wysilać, żeby wyszedł podobny, zresztą moje dziecię jest jeszcze na etapie nie oceniania matki dzieł. Tu bardziej chodzi o moją satysfakcję. Przygotowując przyjecie niewątpliwie trzeba obudzić w sobie dziecko, z czym nie miałam większych problemów ;-) 

 Szkicujemy Minionka i zaczynamy zabawę z rysowaniem na serwetkach. Jedno oko, dwoje oczu, jedno oko... i tak np do dwudziestu. Nie zapełniałam wszystkich, a do rysowania użyłam długopisu kulkowego, mazak by zbyt zniszczył serwetki. Jak komuś brakuję cierpliwości to pewnie można kupić gotowe - ja nie szukałam.

Jak wyszło?

A całe zamieszanie dla Tego Młodego Pana.

Joanna
SHARE:

9 komentarzy

 1. super ci wyszły. Adaś też lubi Minionki. obie części. barania pupa ciągle śmieszy hehe

  OdpowiedzUsuń
 2. Pieknie! Szykuje sie iscie zolta impreza :)
  Nie moge sie doczekac fotorekacji.

  OdpowiedzUsuń
 3. W związku z tym, że obserwujesz mojego bloga K JAK KSIĄŻKA http://kjakksiazka.blogspot.com chciałam Cie poinformować, że przeniosłam się na adres

  http://peronczwarty.blogspot.com

  Będzie mi ogromnie miło, jeśli będziesz nadal zaglądać do mnie i mnie obserwować, nie chciałabym stracić czytelników. Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 4. Super pomysł z rysunkiem na serwetce i bardzo fajnie wyszło :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniały pomysł na to, jak z najzwyklejszej papierowej chusteczki można zrobić małe dzieło sztuki! Ja niestety mam dwie lewe ręce i obawiam się, że moje minionki (czy też cokolwiek innego) mogłyby nie być takie ładne, ale tak czy inaczej wypróbuję Twój pomysł! W moim domu używa się bardzo wiele papierowych chusteczek: http://www.higiena.net.pl/produkty/systemy-higieniczne/serwetki,2,10163, zawsze jest zapas, więc cóż... będę próbować, aż mi się uda narysować coś ładnego :).

  OdpowiedzUsuń

© Nasza Przygoda DIY | kreatywny blog dla dzieci i rodziców. All rights reserved.
Blogger Templates by pipdig