czwartek, 13 lutego 2014

FREE PRINTABLE. Mały walentynkowy prezencik dla Was. Dla tych co świętują i dla nie świętujących przygotowałam walentynkowy upominek. Możecie ściągnąć przygotowane przeze mnie etykiety, które nie tylko pasują na Walentynkowe upominki.

 {kartki walentynkowe w moim sklepie do druku - link 1, 2}
Prezent dla Was -  szukaj linku poniżej ♥
Każdy dzień jest dobry, żeby obdarować bliską osobę. 
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Uważam,  że każdego dnia trzeba :-) okazywać sobie uczucia. To te święto,  bojkotowane przez wielu, bo nie polskie, ma swój urok.  Nie lubiane nawet przeze mnie {tak mówiłam} hmm chyba trochę z przekory, bo jednak podobały mi się kartki, które dostawaliśmy od taty, czy też od nieznajomych ;-)
Zresztą po co bojkotować święto,  które jest dniem zakochanych i bliskich Ci osób.  To dzień okazywania uczuć, obdarowywania się upominkami. Niejednokrotnie, w ten dzień, osoby, które nie są wylewne dają coś od siebie.
Po co walczyć ze świętem miłości, może lepiej je zaakceptować i celebrować po swojemu.
...i ot, takie święto


Spodobały się Wam przygotowane przeze mnie etykiety?
A Co Wy myślicie o Walentynkach? - Obchodzicie?
Joanna

SHARE:

3 komentarze

 1. Zgadzam się z Twoim poglądem:) Każdy powinien obchodzić jak chce, albo też i nie obchodzić i dać świętować innym. Nigdy jakoś nie świętowaliśmy walentynek w specjalny sposób. Tzn bez romatycznych kolacji w restauracjach, kina czy innych. Z reguły w domu. W tym roku nawet w domu mi się nie chce nic przygotowywać. Może kartkę zrobimy? Albo skorzystamy z Twojej;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My też bez szaleństw. Jakoś nawet by mnie taka kolacja na mieście nie jarała - no może w domu, a takie jakieś dekorację to lubię zrobić - bo jakiś temat jest ;-)

   Usuń
 2. Śliczne. Nie obchodzę specjalnie - symboliczny kwiatek albo czekoladka. Wole okazywać sobie miłość na co dzień ;)

  OdpowiedzUsuń

© Nasza Przygoda DIY | kreatywny blog dla dzieci i rodziców. All rights reserved.
Blogger Templates by pipdig