niedziela, 1 grudnia 2013

Kalendarz Adwentowy dla mało cierpliwych rodziców.

Kalendarz dla mało cierpliwych rodziców, pierwotnie miał się nazywać  kalendarzem dla niecierpliwych dzieci. Na szczęście, w pewnym momencie mnie olśniło, że dziecko nie jest niecierpliwe, a jedynie ciekawe świata, problem z byciem cierpliwym, jak już, to mają rodzice.
Idea tego kalendarza jest identyczna jak dla zapracowanych rodziców, tylko przybrał on inną formę.Do zrobienia kalendarza użyłam tablicy, którą po prostu ozdobiłam. Jak ją kupiłam, to nie wiedziałam do czego jej użyję. Po zrobieniu kalendarza mam milion pomysłów na nią. Na pewno jeszcze się pojawi. Pierwszy dzień odliczania do świąt rozpoczęłam od wspomnianego Listu do Mikołaja.

Tu mam niespodziankę dla zapracowanych i nie tylko zapracowanych rodziców.
Przygotowałam dla Was gotowce listów  do Mikołaja. Jest wersja: z byłam  i byłem oraz angielska. Są i obrazki, które można wykorzystać przy tworzeniu listu. 
Poniżej, przedstawiam to co znajdziecie w podanym linku do Picasso. Każdy list jest jako osobny jpg ustawiony w formacie A-4, więc nie trzeba nic ustawiać przy drukowaniu {postaram się w przyszłości opanować sztukę dodawania linków do bezpośredniego ściągnięcia}.

Ps. Proszę o uszanowanie mojej pracy i wykorzystywanie obrazków tylko do użytku własnego.  

 Joanna
Miłej twórczej niedzieli.
 
SHARE:

10 komentarzy

 1. Świetne to i pomysłowe. Szkoda że wcześniej nie napisane , nie musiałabym dziś wczesnie wstawać i robić mojego kalendarza :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale za to też masz super kalendarz ;-)

   Usuń
 2. Ha! Listy na pewno wykorzystam:) Dzięki!

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiedzi
  1. ależ proszę i zapraszam , mam nadzieję, że będzie tego więcej

   Usuń

© Nasza Przygoda DIY | kreatywny blog dla dzieci i rodziców. All rights reserved.
Blogger Templates by pipdig