piątek, 18 października 2013

Szkolny pamiętnik.

Tak naprawdę nie mam pojęcia jak nazwać to co wykonałam {Kai-a pamiętnik, Edukacja Kai-a, Poza domem - a może wy macie jakieś pomysły?}
Zainspirowały mnie przedszkolanki z Kai-a żłobka, które przed każdymi feriami, świętami robiły bilans naszej pociechy. Wystawiały kolorowe świadectwa ku uciesze rodziców. Na koniec roku przygotowały teczkę i książeczkę z pracami dzieciaka. W obawie przed zniszczeniem i zapodzianiem postanowiłam zebrać to w jedno miejsce. Będę tam wkładać nie tylko rzeczy z przedszkola , ale z wszelkich zajęć poza domem {np. mamy dyplom ukończenia grupy masażu, on będzie pierwszy, Kai miał zaledwie trzy miesiące}.


Ciągle odkładam filcowe skrawki - no..., nie tylko filcowe. W każdym bądź razie, te się przydały. Skrawki włóczki zresztą też  - zobacz TU


Ale się uśmiałam.
 A wy przechowujecie tego typu pamiątki?
Joanna

SHARE:

5 komentarzy

 1. Super pomysł! Przechowuję wszystko, ale takiego pamiętnika nie posiadam... muszę niebawem się o taki postarać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ja właściwie narazie przechowuję jedynie zdjęcia:) ale w przyszłości napewno będą to również rysunki, czy dyplomy jak u Was:)) świetna rzecz!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. my rysunków też jeszcze nie zbieramy. Ale zdjęcia to podstawa :-)

   Usuń
 3. Bardzo fajny pomysł :-) Ja założyłam małemu takie pudełko na pamiątki. Póki co nic nie rysuje, więc segregator jeszcze nie dla nas :-)

  OdpowiedzUsuń

© Nasza Przygoda DIY | kreatywny blog dla dzieci i rodziców. All rights reserved.
Blogger Templates by pipdig